Hizmetlerimiz

» HİZMETLER
0 foto2014-09-26 15:03:50

"Eğitimli personel, uygun araç gereçler ve orijinal yedek parça" Firmamız bünyesinde yaptığımız bakım ve onarımlarda ki başarımızın sebebi bu üç unsurun öneminin bilincinde olmamızdır.

» HİZMETLER
0 foto2014-09-26 15:04:13

Satışı yapılan ürünlerimizin uygulama alanında nasıl yerleştirileceği, diğer tesisat ekipmanlarıyla nasıl ilişkilendirileceği, kullanılacak boru, armatür, bağlantı elemanı, elektrik kabloları vb. ekipmanın seçimi gibi konularda danışmanlık yapmak süpervizörlük hizmetinin kapsamını oluşturmaktadır.

» HİZMETLER
0 foto2014-09-26 15:07:57

Devreye alma, bir Lowara ürününün veya ürün grubunun, bağlı bulunduğu mekanik ve elektrik tesisatı sistemi içindeki işlevine (çalışmasına) başlamadan önce, firmamız tarafından yetkilendirilmiş bir personelimiz  tarafından gerekli kontrollerinin yapılarak çevre ve çalışma koşullarının uygunluğunun saptanması, her türlü ayarların yapılarak ilk çalıştırılmasının sağlanması, işlevini düzgün bir şekilde yerine getirdiğinin görülmesi ve bunun işletmeye alma ve devir teslim formunun doldurularak ve müşteriyle karşılıklı olarak imzalanarak saptanması prosedürüdür.

» HİZMETLER
0 foto2014-09-26 15:03:50

Proje yada pompa bazlı sunduğumuz periyodik bakım hizmeti ile işletme giderlerinizi azaltmak, personel maliyetinizi düşürmek, ürünlerde yapılan ayarlar ve düzeltmeler ile enerji tasarrufu sağlamak, belirli ömürlere sahip parçaların değiştirilmesi ile pompaların performansını ilk günkü seviyede tutmak ve olası büyük arızaların önüne geçmek hedeflenir. Bakım anlaşması yapılan müşterilerimize (anlaşma şartlarına bağlı olarak) 6 saat içerisinde müdahale, 7/24 hizmet, arıza hallerinde gerekli olabilecek yedek parçaların ya da komple ürünlerin stoklarımızda bulundurulması gibi ayrıcalıklar sunulabilmektedir.

» HİZMETLER
0 foto2014-09-26 15:03:50

Günümüzde gelişen teknoloji, pompalarda %10 ila %60 aralığında enerji tasarrufu yapma imkanını sağlamaktadır. Öncelikle harcanan enerji, bu enerji karşılığında yapılan iş ölçülmekte ve gerçek ihtiyaçlarınızla karşılaştırılmaktadır. Yapılan bu çalışmaların sonucunda enerji tasarrufu için yapılması gerekenler ayrıntılı bir şekilde raporlanmakta ve istenirse garantili olarak uygulanmaktadır.

» HİZMETLER
0 foto2014-09-26 15:03:50

Standart ürünlerin ihtiyaçlarınızı karşılayamadığı durumlarda yapılan tespitler ışığında size en uygun pompa ve yardımcı ekipmanlar biraraya getirilip, kendi bünyemizde imal ettiğimiz otomasyon panoları ile gerekli olan fonksiyonlar kazandırılır. Ardından montaj ve devreye alma işlemleri tamamlanır ve sizlere teslim edilir. Ürün meydana getirilirken "enerji verimliliği, kullanım ömrü, bakım maliyeti" optimize edilip, ürünün kullanıcı dostu olması hususuna azami önem verilir.